ÁLLÁSAJÁNLAT

Betanított kárpitos

Hirdetés azonosító:
54485

Munkahely:
Körmend

Mikortól:
2021. május 3.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

- szivaccsal beragasztott állvány huzattal történő behúzása, a huzat rögzítése pneumatikus kapocsbelövő pisztollyal, az előírt minőségi követelményeknek megfelelően

Elvárások

- befejezett 8 általános - jó fizikum, terhelhetőség

Előnyök

- gyakorlat előny, de nem feltétel

A cégről

Bútorgyártás

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés (alapbér, pótlékok, bónusz) - betanulási pótlék az első 3 hónapra - utazási költségtérítés

    Projektvezető

    Nemes Orsolya Krisztina

    Tel: 36301972348 | e-mail: orsolya.nemes@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu