ÁLLÁSAJÁNLAT

Beszerző

Hirdetés azonosító:
55448

Munkahely:
Pápa és környéke

Mikortól:
2022. július 19.

Munka típusa:
Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés

Szükséges végzettség:

Feladatok

Gyártáshoz szükséges anyagok, termékek, szolgáltatások biztosítása
Szállítók felkutatása, kiválasztása, szerződések kötése és menedzselése, meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
Tárgyalások lebonyolítása magyar és nemzetközi beszállítókkal egyaránt
Beszerzéssel járó költségek elemzése, eredménykimutatások és benchmark kiértékelések készítése

Elvárások

Felsőfokú iskolai végzettség (gazdasági / műszaki területen)
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Magabiztos német nyelvismeret
B kategóriás jogosítvány
Kiváló kommunikációs képesség

Előnyök

Angol nyelvismeret

Pápa környéki Partnerünk részére Beszerző munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatások
Szakmai fejlődési lehetőség

Nyelvismeret

  • Német - Közép
  • Német - Felső

Projektvezető

Horváth Roxána

Tel: 36308739647 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu