ÁLLÁSAJÁNLAT

Beszerző

Hirdetés azonosító:
55240

Munkahely:
Pécs

Mikortól:
2022. május 3.

Munka típusa:
Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés

Szükséges végzettség:

Feladatok

az anyagcsoportra vonatkozó helyi felelősség (rajzos alkatrészek és kereskedelmi áruk) – aktív részvétel az anyagcsoport stratégiájának a kidolgozásában és megvalósításában
beszállítók kiválasztása, felépítése, fejlesztése és beszállítói auditon való részvétel
beszállítói tárgyalások lefolytatása és szerződések megkötése
költségelőnyök feltárása és konzekvens megvalósítása
projektszintű, ill. termékszintű költségelemzések készítése
operatív beszerzés, határidő-követés, reklamációkezelés

Elvárások

felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
biztos fellépés és erős tárgyalástechnikai képesség
releváns beszerzői tapasztalat a nemzetközi piacon, min. 3 év
MS Office ismeretek, magabiztos excel
jó kommunikációs készség és prezentációs gyakorlat
jó problémamegoldó képesség és rugalmasság
analitikus gondolkodás és célorientált munkavégzés

Előnyök

műszaki rajzolvasási ismeretek
munkatapasztalat nemzetközi cégkörnyezetben
SAP ismeret
minőségbiztosítási ismeretek

A cégről

Egyedi gépgyártással foglalkozó vállalat

Amit kínálunk

Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások
SZÉP kártya
Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
Modern munkakörnyezet és home office lehetőség
Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
3% alatti munkavállalói fluktuáció és nemek közötti bérszakadék
Nyelvi képzések
Vállalati rendezvények

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Waltner-Pécsi Szilvia

Tel: 36703650100 | e-mail: szilvia.waltner@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu