ÁLLÁSAJÁNLAT

Beszerző

Hirdetés azonosító:
54920

Munkahely:
Oroszlány

Mikortól:
2021. november 17.

Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés ,Szállítás; logisztika

Szükséges végzettség:

Feladatok

- Kapcsolatok kezelése beszállítókkal a PO végrehajtásához: Szállítói karbantartás - Vezessen RFQ-t a szabványos csomagokon - Fenntartja az árakat az SAP vázlatos megállapodásokban, és módosítsa a forráslistákat a regionális beszerzéssel összhangban - A kulcsfontosságú mutatókat a PO ciklusideje, a pontos szállítás és a fizetési feltételek köré irányítja - Konvertálja a beszerzési igényeket „PR-k” beszerzési megrendelésekké, hajtsa végre a megrendelés visszaigazolását, az ígéret dátumát és a pontos szállítást. - Szükség esetén segítséget nyújtson az áruátvételi követelményekhez, beleértve a támogató csoportokat is. - Anyagok gyorsítása - Támogassa a hatékony helyreállítási terveket, és hozzon létre fizetéskövetést és számlaelemzési nyomkövetést / számlaelemzést - Az Assure Sourcing tevékenységei teljes mértékben megfelelnek a vállalati beszerzési irányelveknek és eljárásoknak - Támogatja a beszállítóknak történő kifizetéseket, és szorosan együttműködik a kötelezettségvállalásokkal a határozatok kapcsán - Együttműködik az érdekelt felekkel (beleértve, de nem kizárólagosan a logisztikai, mérnöki, SQE és regionális/globális beszerzési csapatokat) a folyamat javítása és az ügyfelek számára jobb eredmények elérése érdekében. Ez magában foglalja a terv kidolgozását, a terv előrehaladásának elősegítését, a fenntartható változások végrehajtását és végül a dokumentálást. a szabványos működési eljárások változásai és oktatással történő bevezetése. - VDL és Sourcing Tracking Sheet létrehozása és karbantartása

Elvárások

- Nyelvtudás: angol (francia előnyt jelent) - akkreditált egyetemen vagy főiskolán szerzett alapképzés (1-2 év beszerzési tapasztalat előnyt jelent) - ERP rendszerben szerzett tapasztalat (SAP előnyben) Kívánt jellemzők: - Erős kommunikációs készség szóban és írásban - Erős problémamegoldó készség - Bizonyított képesség a csapatmunkára, a prioritások meghatározására, a többfeladatos munkavégzésre és a szervezésre - Erős kvantitatív, elemző és MS Excel készség

- Francia nyelvtudás - SAP rendszerismeret - beszerzési területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés módja: pozíció megjelöléssel a lovas.judit@pannonwork.hu címre küldött önéletrajzzal lehetséges. Érdeklődés: Személyesen: Tatabánya, Szent Borbála tér 4/2. Telefonon: 70/331-9197

Amit kínálunk

Bérezés: bruttó 500.000Ft alapbér Cafeteria Bejárás támogatás

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső
  • Francia - Közép

Projektvezető

Lovas Judit

Tel: 36703319197 | e-mail: lovas.judit@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu