ÁLLÁSAJÁNLAT

Beszerző

Hirdetés azonosító:
54056

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2020. június 22.

Munka típusa:
Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés

Szükséges végzettség:

Feladatok

gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése
a beszerzési folyamatok nyomonkövetése, szükség esetén reklamációtétel
a beszerzéssel kapcsolatos adatok rögzítése SAP-ban
nem-megfelelőségi visszajelzések megküldése, részvétel a beszállítók fejlesztésében
logisztikai extra költségek alacsonyan tartása
gyári/logisztikai projektekben történő aktív részvétel

Elvárások

minimum középfokú, szakirányú végzettség
naprakész, kommunikációképes angol nyelvtudás
felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
felsőfokú végzettség

A cégről

Zalaegerszegi gyártó vállalat.

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér, hosszútávú lehetőség, kiváló munkakörnyezet
Versenyképes bérezés cafeteria juttatásokkal
Szerteágazó feladatok és szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu