ÁLLÁSAJÁNLAT

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Hirdetés azonosító:
54454

Munkahely:
Göd Alsógöd

Mikortól:
2021. június 21.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

szállított alkatrészek minőségének biztosítása az IATF 16949 és a vállalat szabványainak megfelelően,
beszállítókkal való egyeztetés műszaki és minőségügyi kérdésekben (pl.: folyamat és alkatrészek jóváhagyása),
8D riportok kiértékelése beszállítói reklamációk esetén,
potenciális beszállítók minőségügyi kiértékelése,
beszerzési osztállyal való szoros együttműködés a szállítási teljesítmény biztosítása és a vállalat üzleti követelményeinek támogatása érdekében,
beszerzési döntés előkészítése,
megelőző minőségtervezésben való részvétel.

Elvárások

felsőfokú szakirányú végzettség,
hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat,
ISO 9001, VDA 6.1 szabvány ismerete,
minőségi módszerek, eszközök ismerete (8D probléma megoldás, FMEA)
felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
kiváló kommunikációs készség,
határozott, rugalmas, eredményorientált személyiség.

Előnyök

belső auditori tapasztalat,
autóiparban vagy termelőüzemben szerzett tapasztalat.

Partnerünk, egy innovatív technológiai fejlesztések területén kiemelkedő nemzetközi vállalat, pest megyei egységéhez keresünk Beszállítói minőségbiztosítási mérnök munkatársat.

Amit kínálunk

stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalatcsoport,
hosszútávú karrierlehetőség,
professzionális munkakörnyezet,
versenyképes juttatási csomag.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Csernok Emese

Tel: 36707763200 | e-mail: csernok.emese@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu