ÁLLÁSAJÁNLAT

Bemintázási minőségügyi mérnök

Hirdetés azonosító:
54450

Munkahely:
Szombathely

Mikortól:
2021. április 8.

Munka típusa:
Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

Teljes bemintázási folyamat dokumentációjának készítése, szükséges dokumentációk begyűjtése, ellenőrzése, határidőre történő benyújtása
Vevői portálok kezelése (SQMS; bemintázási modulok),
Vevői kapcsolattartás
Mérési riportok, egyéb dokumentációk, elemzések elkészítése
Gyártási folyamatok átvétele minőségügyi módszerek, eszközök alkalmazása

Elvárások

Mérnöki vagy egyéb műszaki felsőfokú végzettség
PPAP folyamatok ismerete
Minőségügyi eszközök ismerete
Német és/vagy angol középfokú nyelvtudás szóban
Jó kommunikációs készség és csapatmunkára való képesség

Megbízónk egy osztrák tulajdonban lévő autóipari beszállító cég. A szombathelyi gyárból több európai vevőjüket is ellátják "életmentő" termékeikkel.

Amit kínálunk

Fejlődési lehetőség
Versenyképes, ösztönző bérezés
Kiváló munkakörülmények

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Német - Közép

Projektvezető

Waltner Pécsi Szilvia

Tel: 36703650100 | e-mail: szilvia.waltner@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu