ÁLLÁSAJÁNLAT

Automatizálási mérnök (Debrecen)

Hirdetés azonosító:
55666

Munkahely:
Debrecen

Mikortól:
2023. január 9.

Munka típusa:
Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

termelőgépek, épületgépészeti berendezések (pl. légtechnikai gépek) és egyéb rendszerek integrálása együttműködve a beszállítókkal,
folyamatirányító rendszerek specifikálása, kiépíttetése, műszaki véleményezése ezek későbbi üzemeltetése,
a fenti rendszerek tervezőivel történő folyamatos kooperáció,
részvétel beszerzésekhez és beruházásokhoz kapcsolódó feladatokban,
beszállító- és rendszer kiválasztás szakmai előkészítése,
tervek véleményezése, minősítése,
részvétel egyéb beüzemeléseken, teszteken,
technológiai, gyártási szabályzási dokumentumok elkészítése,
technológia-transzferek szakmai megvalósítása,
új belépők oktatása a munkakörhöz kapcsolódó rendszerekhez,
GMP gyártási műveletek támogatása.

Elvárások

szakirányú mérnök vagy programozó felsőfokú végzettség,
automatizált gyártási területen szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalat,
épületautomatizálási ismeret,
Vezérlési- és felügyelőrendszerek ismerete,
GMP, GAMP5 ismerete,
projektmanagement és beruházási szemlélet,
szakmai felelősségvállalás, megbízható, pontos munkavégzés,
proaktív hozzáállás, megoldásorientált szemlélet,
tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.

Előnyök

programozási tapasztalat,
villamos tervezésben jártasság,
gépészetben való jártasság.

Egy nagyszabású állami beruházás (egy nagyértékű K+F projekt) létrehozásáért felelős debreceni vállalathoz Automatizálási mérnök munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

elkötelezett, támogató csapat,
stabil, hosszú távú, debreceni központú munkahely,
kiváló szakmai lehetőség,
inspiráló munkahelyi kultúra,
kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Magyari Flóra Fanni

Tel: +36 30 444 8155 | e-mail: magyari.flora@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu