ÁLLÁSAJÁNLAT

Automata tesztmérnök német nyelvtudással

Hirdetés azonosító:
54297

Munkahely:
Bárhonnan végezhető

Mikortól:
2022. január 3.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

automata tesztek lefolytatása nagy komplexitású rendszerekben (Java, Node.Js),
teszt keretrendszer fejlesztése,
hibajelentések létrehozása, hibajavítás,
automatizált tesztek fejlesztése,
komplex tesztforgatókönyvek tervezése és ellenőrzése,
dokumentáció kezelése.

Elvárások

automatizált tesztelésben legalább 1 éves tapasztalat,
kiváló német nyelvtudás,
Java. Node.Js ismeretek,
Jira, Xray, JUnit, Kibana, Selenium ismerete,
agilis módszertan szerinti munkavégzés,
komplex rendszerek megértése,
önálló munkára való készség,
kiváló problémamegoldó képesség.

Partnerünk, a MindFly Technologies Kft. számára keresünk olyan tapasztalt tesztelő munkatársat, aki határozatlan időre, kontraktorként tudna csatlakozni egy vasúti szállítmányozási rendszer továbbfejlesztéséhez.

Amit kínálunk

versenyképes juttatási csomag,
100% home office lehetőség,
hosszabb távú együttműködési lehetőség,
nemzetközi projektben való részvétel,
a projekt határozatlan időre szól,
a tesztelő munkatárs kontraktorként tudna csatlakozni..

    Projektvezető

    Nagy Ágnes

    Tel: +36308496424 | e-mail: nagy.agnes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu