ÁLLÁSAJÁNLAT

Ápoló gondozó

Hirdetés azonosító:
54472

Munkahely:
Nyúl

Mikortól:
2021. április 16.

Munka típusa:
Egészségügy | Gyógyszeripar

Szükséges végzettség:

Feladatok

Ápolás, gondozás, kísérés
Gyógyszerezés
Konyhai és háztartási teendők ellátása
Kézműves foglalkoztatás

Elvárások

Középfokú szakirányú végzettség
Legalább 1 éves ápolói-gondozói munkakörben szerzett tapasztalat
2 műszakos munkarend vállalása H-P (esetenként éjszakai műszak is, napi 8 órában + minden hónapban 1 szombat és 1 vasárnap)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Diszkrét, empatikus, türelmes, gondos munkavégzés
Jó kézügyesség, megfelelő kommunikációs készség

Értelmi fogyatékos betegek ápolásában, gondozásában és foglalkoztatásában szerzett tapasztalat

Nyúli megbízópartnerünk számára Ápoló gondozó munkatársat keresünk

Amit kínálunk

Közalkalmazotti bérezés
Cafeteria

    Projektvezető

    Papp Klaudia

    Tel: 36300195265 | e-mail: klaudia.papp@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu