ÁLLÁSAJÁNLAT

Angular fejlesztő

Hirdetés azonosító:
55572

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2023. január 9.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos fejlesztési projekteken való részvétel,
új és meglévő alkalmazások frontend és backend oldali fejlesztése Angular alapokon,
a teljes fejlesztési ciklusban való részvétel a programozástól az üzemeltetésen át, az optimalizálásig,
új komponensek, modulok tesztelése és a hozzájuk tartozó dokumentáció elvégzése,
fejlesztési és tesztelési folyamatok automatizálása,
szoros együttműködés a helyi és globális fejlesztői csapattal,
agilis módszertannak megfelelő munkavégzés.

Elvárások

befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok,
frontend fejlesztésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
magabiztos Angular (2+ verzió) ismeret,
CI/CD eszközök magabiztos használata, Docker és Linux ismeret,
verziókezelő rendszerek ismerete (Git),
magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
minőségi munkavégzésre való törekvés,
rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód és kreativitás.

Előnyök

felhőalapú technológiában szerzett tapasztalat,
német nyelvtudás.

Partnerünk a Hellmann SSC, német tulajdonú, egyedi logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális vállalat professzionális csapatába keresünk Angular fejlesztő munkatársat üzleti folyamataik optimalizálására.

Amit kínálunk

változatos, kihívást jelentő projektek, naprakész technológiák,
hibrid munkavégzés,
dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
stabil, nemzetközi hátterű vállalat.

Nyelvismeret

  • Angol - Alap
  • Angol - Közép

Projektvezető

Csurgó József Ferenc

Tel: +36 70 776 3200 | e-mail: csurgo.jozsef@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu