ÁLLÁSAJÁNLAT

Állandó délutános garázsüzemeltető

Hirdetés azonosító:
55148

Munkahely:
Budapest és környéke

Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés ,Ügyfélszolgálat | Recepció | Vevőszolgálat | Eladó

Szükséges végzettség:

Feladatok

Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Parkolóház épületének és műszaki berendezéseinek felügyelete, rendben tartása
Pénztár üzemeltetése (díjfizetés az automata mellett a munkatársnál is történhet)
Egyszerű készpénzes számla kiállítása

Elvárások

B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat
Alapfokú műszaki és számítógépes ismeretek
Erkölcsi bizonyítvány
Ügyfélorientált szemléletmód
Állandó délutános munkarend vállalása (H-P, 13:30-22:00)

Előnyök

Angol nyelvtudás

Partnercégünk parkolók üzemeltetésével foglalkozik Budapest szívében.

Amit kínálunk

Megfelelő, bejelentett bérezés
Tömegközlekedési bérlet
Munkába járás támogatása törvényben meghatározott módon
Cafeteria
Igényes munkakörnyezet
Munkaruha és annak tisztítási költsége
Előzetes beosztás, túlóra nélkül
Családias környezet
Hosszútávú lehetőség

    Projektvezető

    Paczolay-Csutorás Réka

    Tel: +36 30/379-6433 | e-mail: csutoras.reka@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu