ÁLLÁSAJÁNLAT

Alkalmazásmérnök (Application engineer)

Hirdetés azonosító:
51938

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. január 10.

IT | Telekommunikáció ,Projektmenedzsment ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

ügyféligények teljeskörű felmérése a hatékony technikai megoldások ajánlása érdekében,
a vállalat értékesítési tevékenységének támogatása a termék (MATLAB és Simulink) bemutatásával, termékhasználati segítségnyújtással, valamint haladó Model-Based Design elvekhez kapcsolódó szakértői tanácsadással,
műszaki előadások és bemutatók tartása, amelyek felhívják a figyelmet a termékek és szolgáltatások képességeire és értékére,
Model-Based Design terület szakmai támogatása: architektúra tervezése, ügyfélmodellek kiértékelése és javítása, modellek fejlesztése specifikáció szerint,
társterületekkel (sales, marketing) való szoros együttműködés a sikeres üzletfejlesztés elősegítéséért,
iparági trendek folyamatos követése, tudás elmélyítése és ismeretek bővítése a különböző alkalmazási területeken.

Elvárások

Előnyök

AI, Data Science, Statisztika ismeret,
tapasztalat K+F projektekben,
PhD fokozat,
objektum-orientált programozás, agilis szoftverfejlesztés,
valós idejű szimulációban és tesztelésben szerzett tapasztalat,
felhőalapú számítástechnika ismerete.

Csatlakozzon Partnerünk, a Gamax Laboratory Solutions csapatához, akik innovatív és komplex mérnöki megoldásokat nyújtanak az iparágak széles skálájában tevékenykedő partnereiknek. Szakértői mérnökcsapatukba keresnek új kollégát, aki a partnereknek segít összetett mérnöki kihívásaik leküzdésében, innovatív folyamatok fejlesztésében Model-Based Design eszközök felhasználásával.

Amit kínálunk

rugalmas munkaszervezés, családbarát munkakörnyezet,
dinamikus, vidám és professzionális csapat,
ismert és elismert termékek magas szintű megismerésének lehetősége,
az ügyfelek sikerére jelentős befolyással bíró munkakör,
folyamatosa személyes fejlődés bőséges tanulási lehetőségekkel,
versenyképes jövedelem.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: +36 70/382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu