ÁLLÁSAJÁNLAT

.NET architect

Hirdetés azonosító:
54975

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. július 4.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

üzleti igényeknek megfelelően nagyvállalati .NET megoldások tervezése és megvalósítása,
megvalósíthatóság-elemzés készítése,
az automatizált/manuális kódminőség és sérülékenység ellenőrzés támogatása,
új technológiai megoldások kiválasztása, bevezetése, használata,
üzletfejlesztés támogatása, üzleti követelmények azonosítása,
agilis szemléletnek megfelelő munkavégzés,
együttműködés projektmenedzserekkel, fejlesztőkkel, rendszerszervezőkkel.

Elvárások

komplex/nagyvállalati alkalmazás architektúra tervezésében szerzett 3-5 év tapasztalat,
.NET Framework, .NET Core, ASP.NET MVC, ASP.NET Core MVC ismeret,
Entity Framework és Entity Framework Core, NHibernate, ORM (Object Relational Mapping) technológiák ismerete,
Azure alapú felhőtechnológia ismerete,
szakmai igényesség, érdeklődés, nyitottság a fejlődésre,
kiváló problémamegoldó képesség,
stratégiai gondolkodásmód,
angol nyelvtudás.

Testreszabott IT szolgáltatásokat nyújtó Partnerünk elkötelezett 25 fős .netes üzletágához architect munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

érdekes, változatos, szakmai kihívást jelentő projektek,
modern munkakörnyezet,
legújabb technológiák megismerése,
képzések, szakmai fejlődés támogatása,
stabil vállalati háttér,
jó hangulatú, barátságos csapat.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: +36 30/849-6424 | e-mail: nagy.agnes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu