ÁLLÁSAJÁNLAT

Taxisofőr

Hirdetés azonosító:
50397

Munkahely:
Budapest

Munka típusa:
Szállítás; logisztika

Szükséges végzettség:

Feladatok

Személyszállítás
Forgalmas helyek és potenciális utasok felkutatása

Elvárások

Taxivezetői engedély
Személyszállításban szerzett tapasztalat
Helyismeret

A cégről

Budapesti újonnan induló taxis társaság munkatársakat keres

Amit kínálunk

Teljesen új autópark;
Versenyképes fizetés, Fix bérezés+jutalék+borravaló;
Főállású, bejelentett, alkalmazotti munkaviszony;
A társaság saját autóit kell vezetni;
Munkavégzés helye: Budapest;
Telephely: XXI. kerület

    Projektvezető

    Hercegh Károly

    Tel: 06301935315 | e-mail: jelentkezes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu